قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

کفش مناسب !!!

در هنگام انتخاب کفش راحتی باید توجه اصلی باشد. اگرچه برای اکثر مردم این مهم است که کفششان بسیار خوب به نظر برسد. اگر پای شما دردناک است یا به شکل غیر متعارفی درآمده است نیاز به سبکی دارید که با پای شما سازگارتر باشد. کفش های نامناسب میتوانند به پاهای شما آسیب وارد کنند و پاشنه های بلند یا کفش هایی که پاهای شما را تحت فشار قرار میدهند می توانند علت بدشکلی های پاها  مثل حالت پا چکشی  یا بیرون زدگی مفصل شست پا  شوند . کفش های نا مناسب باعث آسیب رسانی به زانو ، مفاصل و ستون فقرات شده و در پی آن باعث آسیب به اندام های تحتانی می شود.

شکل کفش و اندازه کفش دوعامل مهم در تعیین قالب بودن کفش هستند . شکل کفش به شکل کفی کفش و رویه کفش بستگی دارد . قالب بودن کفش موقعی است که شکل کفش مطابق با شکل پا باشد . کفش با طول مناسب عبارت است ازکفشی که مفصل متاتارس و فالانژیال شست در عریض ترین قسمت کفش قرار گیرد . کفش با قالب مناسب از این جهت اهمیت دارد که از ایجاد ناراحتی و دفورمیتی در پا مخصوصا در افراد با آرتریت مفاصل پا ، در بیماران دیابتی و سایر دفورمیتی های پا جلوگیری می کند .

شکل و اندازه پا در انسان ها ، اختلاف زیادی با هم دارد .تولید انبوه کفش معمولا با کفی های استاندارد و اندازه های متفاوت که به کفش شکل می دهد انجام می شود . در یک کفش با قالب مناسب شکل کفش با شکل قالب پا همخانی دارد . طرح و ساختمان کفش باید اجازه ایجاد یک محفظه پنجه پا مناسب را بدهد به طوری که اجازه جاگیری انگشتان وجود داشته باشد و نیم اینچ از انگشت شست بزرگتر باشد .

.

کفش مناسب کفشی است که از شکل و الگوی طبیعی پا تبعیت کرده و انعطاف پذیر باشد و در طبیعت راه رفتن اختلال ایجاد نکند ومناسب ترین انتخاب کفش طبی است

 

به اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *